Dom

Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD

Kilka słów o nas
Chiny Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD profil firmy
Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD
Chiny Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD profil firmy
Chiny Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD profil firmy
Chiny Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD profil firmy
Chiny Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD profil firmy
1 2 3 4 5

Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD

JIANG SU XING RUI TOOLS CO., LTD.jest jednym z profesjonalnych producentów różnego rodzaju narzędzi skrawających w Chinach, specjalizującym się we wszelkiego rodzaju wiertłach krętych HSS, wiertłach SDS, wiertłach do obróbki drewna, gwintownikach HSS, gwintownikach ręcznych, gwintownikach spiralnych, frezach trzpieniowych, piłach do otworów i inne akcesoria do elektronarzędzi.Znajdujemy się w mieście hou xiang, mieście Danyang, w prowincji Jiang Su,z bardzo wygodnym transportem do HuNing Expressway i na północ od rzeki Jangcy.


Dzięki bogatemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i umiejętnościom zawodowym nasze produkty mogą zawsze utrzymywać najwyższą jakość w Chinach.W ostatnich latach nasze produkty są szeroko sprzedawane zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, i są dobrze odbierane przez klientów na całym świecie, takich jak Ameryka, Europa, Bliski Wschód, Indonezja i tak dalej.

 

Naszym zadowolonym klientom zawsze oferujemy konkurencyjne ceny. Bez względu na to, czy zamówienie jest duże, czy małe, zawsze zapewniamy najlepszą obsługę naszych klientów. relacje korzyści wspierane zarówno przez Twoje, jak i nasze wysiłki.Tymczasem bardzo cenimy naszych klientów za wsparcie, bardzo dziękujemy również ludziom, którzy okazali nam swoją troskę i pomogli nam w rozwoju.

 

Mam nadzieję, że stworzę z tobą wspaniałą przyszłość!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : GWIAŹDZISTY

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 5,000,000-6,000,000

Rok założenia : 2008

pc Export : 60% - 70%

Firma Jiang Su Xing Rui Tools Co., Ltd została założona w 2008 roku jako producent specjalnych wierteł HSS i gwintowników maszynowych HSS o nazwie Xing Rui Tools Factory.W 2009 roku zmieniliśmy nazwę na Jiang Su Xing Rui Tools Co., Ltd i zaczęliśmy samodzielnie eksportować na cały świat.Aby rozszerzyć naszą linię produktów i zapewnić klientom więcej i kompleksową obsługę, w 2010 roku założyliśmy własną firmę handlową --- Xing Rui Tools Co., Ltd.

Teraz dostarczamy Wiertło HSS,Gwintowniki maszynowe HSS,hss ręczne,Otwornica HSS,Wiertło SDS,dłutoi tak dalej.Nasza sieć sprzedaży rozpoczęła się w Europie i Ameryce Północnej, a teraz rozszerzyła się na RPA, Amerykę Południową, Australię, Bliski Wschód oraz inne kraje i regiony.

Chiny Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD profil firmy 0

Usługowe

Dostarczamy narzędzia skrawające do wielu znanych marek na świecie, takich jak DEWALT, UKTOOL, TOOLZOON i tak dalej.Takie jak wiertło HSS, gwintowniki mahcinowe HSS, gwintowniki spiralne, gwintowniki spiralne, zestawy gwintowników i matryc, wiertło SDS, wiertło stopniowe HSS i tak dalej.Obiecujemy naszym klientom wszystkie towary z naszej firmy, mogą przejść test.
Mamy dobrego partnera w Rosji,Pakistan, Iran, Egipt, Indie, Francja, czyli Klienci, którzy w tym kraju mogą korzystać z usługi „od drzwi do drzwi”.Płatność gotówką przy odbiorze.
 

Przedsprzedaż Servie

* Podaj szczegóły produktów i próbek do przetestowania

* Zapewnij najlepszą cenę

* Zapewnij najlepszy sposób na spełnienie Twoich wymagań.

Serwis sprzedaży

* Produkuj dla siebie towary najwyższej jakości

* Realizuj zamówienia na czas.

* Pomóż w rezerwacji statku.

* Dostarczaj towary na czas.

Serwis pogwarancyjny

* Śledź użycie produktów

* Rozwiązuj problemy na czas.

* Zapewnij najlepszą obsługę

Wsparcie techniczne

* Dostarcz analizy zgodnie z Twoimi wymaganiami.

* Wykonywanie próbek zgodnie z wymaganiami.

* Dostarcz analizy problemów posprzedażnych.

 
Chiny Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD profil firmy 0
 

 

 

 
 
 

Firma Zespół

Nasz Główny Dział:

1. Dyrektor Generalny.
Pan Jerry jest założycielem firmy i od ponad 10 lat wykonuje narzędzia skrawające HSS i jest bardzo profesjonalny w produkcji, obróbce na gorąco i innowacji technologicznych.

2. Zespół deweloperski.
Trzech inżynierów i wszyscy wykonujący tę pracę mają około 10 lat, są profesjonalistami w wiertarce hss, gwintownikach maszynowych hss, możemy wyprodukować ten niestandardowy towar zgodnie z wymaganiami klienta.

3. Dział sprzedaży.
Mamy 6 sprzedawców, którzy zapewniają wszystkie usługi.Są trwałym pomostem między klientem a naszą firmą.Są odpowiedzialni za wszystkie pozycje towarów z naszej fabryki do magazynu klienta.

4. Warsztaty obróbki.
w sumie mamy około 90 maszyn CNC do wiertła hss i gwintowników maszynowych, które gwarantują jakość i dokładność obróbki.


Będziemy nadal przestrzegać zasady „Po pierwsze uczciwość, po pierwsze wiarygodność", łącząc uczciwość i wiarygodność życia z siłą naszego zespołu razem, aby podnosić poziom naszych usług, nawiązywać długoterminowe relacje oparte na współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi, tworzyć wzajemnie korzystne sytuacje, rozwijać całkowitą atmosferę współpracy i wspólnie tworzyć i dzielić się lepszą przyszłością!

KONTAKT

Adres: FeiDa indutrial Park, miasto Hou Xiang, miasto DanYang, prowincja Jiang Su, Chiny.

Adres fabryczne:FeiDa indutrial Park, miasto Hou Xiang, miasto DanYang, prowincja Jiang Su, Chiny.